Labyrinty spojuje Auro 11.1

Labyrint-2-ILU

Zatím nejmladší přírůstek do portfolia filmů s 3D zvukem Auro 11.1 představuje akční sci-fi Labyrint: Zkoušky ohněm, která se aktuálně pohybuje na špici žebříčku nejúspěšnějších filmů v tuzemských kinech.

Číst dál: Labyrinty spojuje Auro 11.1

Novinky s 3D zvukem Auro 11.1 nejen pro podzim

american ultra verDoba letních prázdnin je už nenávratně u konce a brzy se mezi premiérami objeví další nové filmy, které dostaly 3D zvuk Auro 11.1. Ve výhledu nejbližších tří měsíců jde o tři tituly, z nichž dva připadají hned na září.

Číst dál: Novinky s 3D zvukem Auro 11.1 nejen pro podzim

Pátý tuzemský kinosál s 3D zvukem Auro 11.1

ALFA-SokolovPo jednosálových kinech v Lounech, ve Znojmě a v Lišově i multiplexu v Teplicích mají v České republice od 1. srpna pátý kinosál s 3D zvukem Auro 11.1 v Sokolově. Nejmladší přírůstek v portfoliu technologie belgické firmy Barco představuje zdejší Kino Alfa, zatím první instalovaný „singl“, který se nejmenuje Svět. 

Číst dál: Pátý tuzemský kinosál s 3D zvukem Auro 11.1

Pixely v Auro 11.1

Pixely ILUPortfolio filmů s 3D zvukem Auro 11.1 kromě Mimoňů rozšíří v nejbližších týdnech Pixely. Oba filmy mají v domácích kinech v USA premiéru během měsíce července, ale v České republice se první dostal a druhý dostane do distribuce v jiných termínech.

Číst dál: Pixely v Auro 11.1

Mimoni budou v Auru 11.1

Mimoni ILUOčekávaný kinohit Mimoni, který má v České republice premiéru velmi sympaticky už 25. června, dostane po zásluze ve 3D nejenom obraz, ale také zvuk Auro 11.1. Vedle akčních spektáků totiž umocňuje 3D zvuk právě animované filmy.

Číst dál: Mimoni budou v Auru 11.1

JohnWick web