Postprodukční studio ACE - Praha

ACE1 Studio CinePost je divizí Televizní a filmové postprodukce ACE a.s., která sídlí v Praze na Barrandově a podílela se už na výrobě mnoha filmů tuzemské i zahraniční provenience včetně trikových scén k prvnímu českému hranému 3D snímku V peřině. Instalace v postprodukčním studiu byla třicátá.

 

Číst dál: Postprodukční studio ACE - Praha

Modřanský Biograf - Praha

Modrany

Modřanský biograf, který je mimochodem jedním z prvních "kamenných kin" v Praze i celé České republice, představuje naši v pořadí už třicátou devátou instalaci technologie podle specifikace DCI. Digitalizace byla dokončena v lednu 2012.

 

Číst dál: Modřanský Biograf - Praha

Kino Svět - Tábor

047Tabor sal

Kino Svět v Táboře je naší 47 instalací, která byla realizována v červnu a červenci 2012. V kině je nainstalován projektor DP4K - 32B, který jak už názav napovídá umožňuje přehrávání filmů ve vysokém rozlišení 4K. Kinoserver je Qube XP-I, který podporuje HFR (High Framerate), tedy vysoký počet snímků za vteřinu. O 3D efekt se stará pasivní systém Volfoni v kombinaci se stříbrným plátnem. Samozřejmostí je podpora přehrávání alternativního obsahu jako jsou satelitní přenosy, Blu-Ray disky, DVD atd.

Číst dál: Kino Svět - Tábor

Kino Spektrum - Sezimovo Ústí

spektrum3

Kino Spektrum v Sezimově ústí je naší 49 instalací, která byla realizována v září a 2012. V kině je nainstalován projektor DP4K - 32B, který jak už názav napovídá umožňuje přehrávání filmů ve vysokém rozlišení 4K. Kinoserver je Qube XP-I, který podporuje HFR (High Framerate), tedy vysoký počet snímků za vteřinu. O 3D efekt se stará aktivní systém XpanD. Samozřejmostí je podpora přehrávání alternativního obsahu jako jsou satelitní přenosy, Blu-Ray disky, DVD atd.

Číst dál: Kino Spektrum - Sezimovo Ústí

Kino Blatná - Blatná

blatna003

Kino Blatná je naší 53 instalací, která byla realizována v červnu 2013. V kině je nainstalován projektor DP4K - 23B, který jak už názav napovídá umožňuje přehrávání filmů ve vysokém rozlišení 4K. Kinoserver je Qube XP-I, který podporuje HFR (High Framerate), tedy vysoký počet snímků za vteřinu. O 3D efekt se stará aktivní systém XpanD. Samozřejmostí je podpora přehrávání alternativního obsahu jako jsou satelitní přenosy, Blu-Ray disky, DVD atd.

Číst dál: Kino Blatná - Blatná

Kino Protivín

barco

Digitální kino v Protivíně je naší 44 instalací. 

Číst dál: Kino Protivín

Kino Velešín - Velešín

velesin1

Kino Velešín je instalací, která dostala pořadové číslo 24 a byla v Jihočeském kraji třetí v pořadí. Technikou podle specifikace DCI bylo kino vybaveno během července a srpna roku 2010.

Číst dál: Kino Velešín - Velešín

Kino Trhové Sviny - Trhové Sviny

trhove-sviny1

Kino Trhové Sviny představuje naší 26. instalaci odpovídající standardu D-Cinema, která proběhla ke konci roku 2010 během listopadu a prosince.

 

Číst dál: Kino Trhové Sviny - Trhové Sviny

Kino Réna - Ivančice

velky-sal

Kino Réna je naším 43 kinem instalovaným dle specifikace DCI. Instalace probíhala v dubnu a květnu 2012. V kině je nainstalován projektor BARCO DP2K-12C a kinoserver Qube XP-I. O reklamní sdělení a přehrávání filmových upoutávek ve foyer kina se stará Digital Signage system Spinetix.

Číst dál: Kino Réna - Ivančice

Kino Svět - Znojmo

021 znojmo

Znojemské Kino Svět představuje náš první sál s technologií D-Cinema v Jihomoravském kraji. Instalaci s pořadových číslem 21 jsme realizovali v květnu 2010

Číst dál: Kino Svět - Znojmo

Kino Panorama - Kyjov

Kyjov1

Kino Panorama v Kyjově je naší instalací podle specifikací DCI s pořadovým číslem 28, kterou jsme realizovali během prosince 2010.

Číst dál: Kino Panorama - Kyjov